O nas

 

Nazwa naszego obiektu "Gościniec u Gwarka" odwołuje się do tradycji górniczych regionu a także do naszej głownej działalności, którą jest miarowe szycie strojów galowych dla górnictwa i orkiestr.

Firma UPH Dom Mody "Elegancja" zaczęła swoją działalność w 1955 roku jako przedsiębiorstwo państwowe. W wyniku przemian gospodarczych, które nastąpiły pod koniec lat osiemdziesiątych została sprywatyzowana w 1991 roku. Firma ma status małego przedsiębiorstwa, jako jednosobowa działalność gospodarcza prowadzona przez osobę fizyczną. Właścicielem firmy jest Pan Leszek Sadowski, którego czynnie wspiera małżonka.

Firma U-P-H Dom Mody "Elegancja" Leszek Sadowski na przestrzeni wielu lat działalności może się poszczycić wieloma osiągnięciami. Wśród najważniejszych nagród i wyróżnień można wymienić:

 

  • Kruszec Biznesu 2010 - nagroda przyznana w sierpniu 2010 r. przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Tarnowskich Górach;
  • Srebrną Odznakę za działalność na rzecz rozwoju Samorządu Gospodarczego przyznaną w 2010 r. przez Prezydium Rady Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach

 

Wypracowane zyski firmy na bieżąco były przeznaczane na remont malowniczo zlokalizowanego zabytkowego budynku na obrzeżach Tarnowskich Gór, gdzie właśnie została uruchomiona restauracja z pokojami gościnnymi i to jest właśnie nasz Gościniec.

Turystyka

  Tarnowskie Góry już z racji samego położenia stanowią doskonały cel wyjazdów t...
więcej >

Godziny otwarcia

  Restauracja, bar oraz ogródek z placem zabaw dla dzieci czynne : Wt - sb 12.00 - ...
więcej >

Pokoje gościnne

„Gościniec u Gwarka” dysponuje 19 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2 i 3-osobowych. M...
więcej >

Organizacja przyjęć

  Specjalizujemy się w zakresie organizacji:   przyjęć weselnych, komunijny...
więcej >

Zaproszenie

 

“Gościniec u Gwarka”

to połączenie współczesnej funkcjonalności z tradycyjnym wystrojem. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych, komunijnych, jubileuszy, studniówek i balów. Zajmujemy się także organizacją bankietów biznesowych, spotkań integracyjnych, zjazdów i konferencji. Przytulne wnętrze zachęca by w gronie rodziny i przyjaciół miło spędzić czas delektując się smakiem naszych potraw.

Do Państwa dyspozycji jest wewnętrzny ogród z altaną, w której będzie można zaplanować ceremonię ślubną, a dzięki nastrojowym zakątkom, zdjęcia plenerowe będą miłą pamiątką na wiele lat.

 

Gościniec ma scenę z zapleczem, co pozwala na organizację pokazów mody i przedstawień. W swojej ofercie mamy również pokoje gościnne oraz apartament dla nowożeńców.

 

Nasze usługi staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb naszych klientów i sprawić żeby przyjęcie było niepowtarzalne.

Irena i Leszek Sadowscy

pokaż więcej

Zapytaj o termin